GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

MONTENEGRO'DA GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI


Montenegro'da şimdi alacağınız her türlü gayrimenkul bu ister arazi, ister konut,yazlık veya ticari alan olsun her gün değer artışı ile size karlı bir yatırım olarak geri dönecektir. Yakında Avrupa Birliğine girdiğinde bugünkü fiyatlarla yatırım yapabilmeniz mümkün olmayacaktır.

Montenegro tam anlamıyla bir yatırım ve dünya cennetidir. Aldığınız gayrimenkulde oturmasanız bile her yıl 6 milyonun üzerinde turistin geldiği bu güzel ülkede konaklama imkanları yeterince talebi karşılayamamaktadır. Bundan dolayı birçok gayrimenkul yatırımcısı aldığı konutları günlük 40-120 Euro arası kiraya verip, aldığı mülkün geri dönüşünü 7 ile 10 yıl içinde amorti edebilmektedir.

Gayrimenkul danışmalığı ekibimiz; yatırımcılar, gayrimenkul kullanıcıları ve arazi sahipleri dahil olmak üzere, gayrimenkul sektörünün tüm önemli unsurları ile birlikte çalışarak, mevcut veya potansiyel yatırımlarınızdan en yüksek kazancı sağlamanıza yardımcı olur.

Montenegro'da; Podgorica, Budva, Bar, Kotor, Tivat, Herzegnovi ve Ulcinj de bulunan genç, dinamik ve profesyonel gayrimenkul uzmanlarımız, finansal fizibilite çalışmaları ve gerçek zamanlı piyasa analizi yoluyla risk, maliyet ve fırsat üçgeninde doğru dengeyi bularak sizlerin projelerinizin değerlenmesini sağlamaya çalışırlar.

Zamanlama ve pazar konusunda en verimli ve doğru çözümün oluşturulabilmesi için gerçek piyasalar yakından izlenir, yasal izinler ve finansman hakkında gereken aşağıdaki değerlendirmeler yapılarak ve müşterilerimize en uygun çözümler sunulur:

- Gayrimenkul Pazar Analizi & Araştırması
- Gayrimenkul İyi ve Verimli Kullanım Analizi
- Gayrimenkul ilgili Fizibilite Çalışması
- Arz -Talep Analizi
- Risk Değerlendirmesi
- Proje Geliştirme ve Yatırım Stratejileri
- Pazar Araştırma ve Yatırım Stratejileri
- Taleplere göre hedef ve strateji belirleme
- Yatırımın kiralama, işletme veya satış danışmanlığını yapma
- Doğru yatırım aracının güvenli bir şekilde seçimi ve alımına yön vermek için güvenilir emlak bürolarından portföy oluşturma.

 Copyrights © Antis Montenegro Nilya Design

Direkt İletişim